Zadzwoń i zapytaj o kurs!
Plaza: 81 532-02-70, 81 536-23-41, 501-099-489, 510-089-051
WALUTY TURYSTYCZNE W ATRAKCYJNYCH CENACH , KUPUJEMY BANKNOTY GBP CHF WYCOFANE Z OBIEGU

O firmie

Witamy serdecznie na stronie naszego kantoru J&M!

Kantor J&M powstał w 2007 roku. Jako właściciele firmy doświadczenie na rynkach finansowych zdobywaliśmy od roku 1995. Atutem naszego kantoru jest położenie przy jednej z głównych ulic Lublina, jak również ścisła współpraca z bankami, co umożliwia realizację każdej transakcji w najkorzystniejszych relacjach cenowych dla klienta.

Ulica Lipowa mieści się w ścisłym centru miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowskiego Przedmieścia , gdzie znajduje się wiele instytucji finansowych, banków hoteli,jak również urzędów państwowych.Nasz kantor znajduje się na I piętrze w Centrum Handlowym Plaza Lublin.

Kolejnym atutem jego położenia jest bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa jaki zapewniamy naszym klientom. Cały obiekt centrum jest szczegółowo monitorowany, a nasza placówka posiada dodatkowo indywidualny monitoring. Kadra pracownicza jest w pełni wykwalifikowana do profesjonalnej obsługi transakcji walutowych z doświadczeniem bankowym.

Swoim obecnym i przyszłym klientom oferujemy rzetelną, szybką i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy!

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.